Membrii filialei SGR Prahova - 2013

SOCIETATEA DE GEOGRAFIE DIN ROMANIA

FILIALA PRAHOVA

TABEL NOMINAL CU MEMBRII FILIALEI PRAHOVA - 2013

Nr. crt.

Numele şi prenumele

Unitatea şcolară

1

ALECU MIHAI

Colegiul Naţional „Nicolae Grigorescu” Câmpina

2

ANDREI MARIUS

Liceul Teoretic “Aurel Vlaicu” Breaza

3

ANGHEL CONSTANTIN

Şcoala Gimnazială Poseşti Pământeni

4

ARCUŞ ANA MARIA

Şcoala Gimnazială Podenii Noi

5

ASANACHE RALUCA

Colegiul Naţional “Alexandru Ioan Cuza” Ploieşti

6

BADEA GEANINA

Şcoala Gimnazială Vâlcăneşti

7

BALEA ECATERINA

Şcoala Gimnazială George Emil Palade Ploieşti

8

BEDREAG CARMEN

Colegiul “M. Cantacuzino” Sinaia

9

BENEA LELIANA

Liceul Tehn. Adm. Şi de Serv. „Victor Slăvescu” Ploieşti

10

BOGACIU CARMEN

Colegiul Economic V. Madgearu Ploiesti

11

BUCURICĂ TONIA

Şcoala Gimnazială Mărginenii de Jos

12

BURLAN LARISA

Liceul Tehnologic Ceraşu

13

COMAN MIHAI

Colegiul Militar “Dimitrie Cantemir” Breaza

14

CONSTANTINESCU CĂTĂLIN

Şcoala Gimnazială Gura Vitioarei

15

DAN ANCUŢA

Şcoala Gimnazială Izvoarele

16

DRAGOMIR LILIANA

Şcoala Gimnazială Berceni

17

ENACHE ROXANA

Liceul Tehnologic de Transporturi Ploieşti

18

ENE CORNEL

Colegiul Naţional “Alexandru Ioan Cuza” Ploieşti

19

FIRĂSTRĂIERU MĂDĂLINA

Liceul Tehnologic Mecanic Câmpina

20

GABOR SORIN

Colegiul Tehnic “Lazăr Edeleanu” Ploieşti

21

GÂRBACEA CĂTĂLINA

Liceul Tehnologic Energetic Câmpina

22

GEANTĂ NICULAIE

Colegiul Tehnic “C. Istrati” Câmpina

23

GHEORGHE MINELIEA

Colegiul Naţional “Ion Luca Caragiale” Ploieşti

24

HAIDEI DIANA

Şcoala Gimnazială Zamfira

25

IONIŢĂ LOREDANA

Colegiul Tehnic „Gh. Lazăr” Plopeni

26

IORDACHE DANIELA

Şcoala Gimnazială Nicolae Iorga Ploieşti

27

IORDACHE ROXANA

Şcoala Gimnazială Drajna de Jos

28

ISTRATE CONSTANTIN

Liceul Teoretic “Grigore Tocilescu” Mizil

29

IVĂNOIU MARIANA

Şcoala Gimnazială Măneciu Pământeni

30

JOIŢA OANA

Şcoala Gimnazială “I. Câmpineanu” Câmpina

31

LEOTESCU RALUCA

Colegiul Naţional “Ion Luca Caragiale” Ploieşti

32

MARIN VIOREL ALIN

Liceul Teoretic Slănic

33

MAXIM ION

Inspectoratul Şcolar al Judeţului Prahova

34

MÎGLAN GEORGIANA

Şcoala Gimnazială Bertea

35

MIHAI MAGDALENA

Şcoala Gimnazială Dumbrava

36

MOCIORNIŢĂ IZABELA

Liceul Teoretic Filipeştii de Pădure

37

NEDELCU GABRIELA

Colegiul Naţional Mihai Viteazul Ploieşti

38

NEDELCU ŞTEFAN ADRIAN

Universitatea Petrol-Gaze din Ploieşti

39

NISTOR JANINA

Liceul Tehnologic Agricol Bărcăneşti

40

NISTOR MIHAELA

Liceul Tehnologic Valea Doftanei

41

NIŢU OANA

Şcoala Gimnazială “N. Bălcescu” Ploieşti

42

PAVEL VASILE

Colegiul Naţional “Nicolae Iorga” Vălenii de Munte

43

PETCU ARSINA

Şcoala Gimnazială Grigore Moisil Ploieşti

44

POPA TEŞILEANU LOREDANA

Şcoala Gimnazială Scorţeni

45

POPESCU CRINA

Liceul Tehnologic Măneciu Ungureni

46

RADU DOINA

Colegiul Naţional “Ion Luca Caragiale” Ploieşti

47

RADU VASILICA

Şcoala Gimnazială Balta Doamnei

48

ROŞCA IRINA

Şcoala Gimnazială “H.M. Berthelot” Ploieşti

49

RUSINARU MIRELA

Liceul Tehnologic Maneciu

50

ŞENDROIU MIHAELA

Liceul Teoretic “Aurel Vlaicu” Breaza

51

ŞERBAN VALI

Colegiul Tehnic Forestier Câmpina

52

SOARE VERONICA

Colegiul Național “Jean Monnet” Ploieşti

53

STAN CONSTANTIN

Colegiul Naţional “Nicolae Iorga” Vălenii de Munte

54

STAN CRISTINA

Colegiul Tehnic “Elie Radu” Ploieşti

55

STAN ROXANA

Colegiul Naţional “Nicolae Grigorescu” Câmpina

56

STAVRI GEORGETA

Şcoala Gimnazială Valea Călugărească

57

ŢONOIU ROXANA

Colegiul “M. Cantacuzino” Sinaia

58

TUDOR EUGENIA

Colegiul Tehnic “Lazăr Edeleanu” Ploieşti

59

ŢURLEA RALUCA

Şcoala Gimnazială Proviţa de Jos

60

URUC MARILENA

Liceul Tehn. Adm. Şi de Serv. „Victor Slăvescu” Ploieşti

61

VASILE MIOARA

Colegiul Tehnic “C. Istrati” Câmpina

62

VINTILESCU MANUELA

Şcoala Gimnazială “Al. I. Cuza” Câmpina

63

VIŞAN MONICA

Colegiul “Spiru Haret” Ploieşti

64

ZECHERU IONUŢ

Şcoala Gimnazială Telega