Membrii filialei SGR Prahova - 2014 si 2015

SOCIETATEA DE GEOGRAFIE DIN ROMANIA

FILIALA PRAHOVA

TABEL NOMINAL CU MEMBRII FILIALEI PRAHOVA – 2014 si 2015

 

Nr. crt.

Numeleşi prenumele

Unitatea şcolară

1

ALECU MIHAI

Colegiul Naţional „Nicolae Grigorescu” Câmpina

2

ALBU ŞTEFANIA

Şcoala Gimnazială Floreşti

3

ANGHEL CONSTANTIN

Şcoala Gimnazială Poseşti Pământeni

4

BADEA ELENA

Liceul Tehnologic „L. Mrazek” Ploieşti

5

BADEA GEANINA

Şcoala Gimnazială Vâlcăneşti

6

BALEA ECATERINA

Şcoala Gimnazială George Emil Palade Ploieşti

7

BARBU CLAUDIA

Cercul pedagogic nr. 4

8

BEDREAG CARMEN

Colegiul „I. Kalinderu” Buşteni

9

BENEA LELIANA

Liceul Tehnologic Administrativ Şi de Servicii „Victor Slăvescu” Ploieşti

10

BOGACIU CARMEN

Colegiul Economic Virgil Madgearu Ploiesti

11

BUCURICĂ TONIA

Şcoala Gimnazială Mărgineni

12

CĂLIN VIOLETA

Şcoala Gimnazială Plopeni

13

COFARU – ŢIŢEI RAMONA

Liceul Teoretic Comarnic

14

CALOTESCU RAMONA

Şcoala Gimnazială Măgureni

15

DRĂGOŢEL MIHAI

Liceul Tehnologic “Tase Dumitrescu”Mizil

16

DAN ANCUŢA

Şcoala Gimnazială Izvoarele

17

ENE CORNELIU

Colegiul Naţional “Alexandru Ioan Cuza” Ploieşti

18

FIRĂSTRĂIERU MĂDĂLINA

Şcoala Gimnazială “Principes Maria” Sinaia

19

FRUNZĂ CĂTĂLIN

Colegiul Tehnic “Toma Socolescu” Ploieşti

20

GEANTĂ NICULAIE

Colegiul Tehnic “Constantin Istrati” Câmpina

21

GHEORGHE MINELIEA

Colegiul Naţional “Ion Luca Caragiale” Ploieşti

22

GRIGORE IULIA

Şcoala Gimnazială Ploieştiori

23

HAIDEI DIANA

Şcoala Gimnazială Zamfira

24

ISTRATE CONSTANTIN

Liceul Teoretic “Grigore Tocilescu” Mizil

25

JOIŢA - CREŢU OANA

Şcoala Gimnazială “Ion Câmpineanu” Câmpina

26

LEOTESCU RALUCA

Colegiul Naţional “Ion Luca Caragiale” Ploieşti

27

MAFTEI VIORICA

Şcoala Gimnazială Mihai Eminescu Ploieşti

28

MARIN VIOREL ALIN

Liceul Teoretic Slănic

29

MAXIM ION

Inspectoratul Şcolar al Judeţului Prahova

30

MOCIORNIŢĂ IZABELA

Liceul Teoretic Filipeştii de Pădure

31

NEDELCU GABRIELA

Colegiul Naţional Mihai Viteazul Ploieşti

32

NEDELCU ŞTEFAN ADRIAN

Universitatea Petrol-Gaze din Ploieşti

33

NEGROIU LOREDANA

Cercul Pedagogic nr. 3

34

NISTOR MIHAELA

Şcoala Gimnazială Vărbila

35

PARASCHIV AUREL

Şcoala Gimnazială Gornet - Cricov

36

PAVEL VASILE

Colegiul Naţional “Nicolae Iorga” Vălenii de Munte

37

POPA TEŞILEANU LOREDANA

Şcoala Gimnazială Scorţeni

38

POPESCU CRINA

Liceul Tehnologic Măneciu Ungureni

39

PUIU TINA

Şcoala Gimnazială “Sf. Vineri”Ploieşti

40

ROŞCA IRINA

Şcoala Gimnazială “H.M. Berthelot” Ploieşti

41

ROŞCA NICOLETA

Liceul Tehnologic „C. Cantacuzino” Băicoi

42

SOARE VERONICA

Colegiul Naţional“Jean Monnet” Ploieşti

43

STAN ROXANA

Colegiul Naţional “Nicolae Grigorescu” Câmpina

44

ŞENDROIU MIHAELA

Liceul Teoretic “Aurel Vlaicu” Breaza

45

ŞERBAN VALI

Colegiul Tehnic Forestier Câmpina

46

TĂNASE MIHAELA

Colegiul Economic V. Madgearu Ploiesti

47

ŢONOIU ROXANA

Colegiul Militar Liceal “D. Cantemir” Breaza

48

ŢURLEA RALUCA

Şcoala Gimnazială Proviţa de Jos

49

UNGUREANU MARIA

Colegiul Naţional Mihai Viteazul Ploieşti

50

URUC MARILENA

Liceul Tehnologic Administrativ Şi de Servicii „Victor Slăvescu” Ploieşti

51

VALTER IACOB

Liceul Tehn. Agromontan „Romeo Constantantinescu” Vălenii de Munte

52

VASILE MIOARA

Şcoala Gimnazială Valea Călugărească

53

VINTILĂ SIMONA

Colegiul Naţional Mihai Viteazul Ploieşti

54

VINTILESCU MANUELA

Şcoala Gimnazială “Al. I. Cuza” Câmpina

55

VIŞAN MONICA

Şcoala Gimnazială Călineşti

56

ZECHERU IONUŢ

Şcoala Gimnazială Telega