Membrii filialei SGR Prahova - 2017

SOCIETATEA DE GEOGRAFIE DIN ROMANIA

FILIALA PRAHOVA

TABEL NOMINAL CU MEMBRII FILIALEI PRAHOVA - 2017

 

Nr. crt.

Numeleşi prenumele

Unitatea şcolară

1

ALECU MIHAI     

Colegiul Naţional  „Nicolae  Grigorescu” Câmpina

2

ANDREI ION

Cercul pedagogic nr. 4

3

BADEA ELENA   

Liceul Tehnologic „L. Mrazek” Ploieşti

4

BADEA GEANINA       

Şcoala Gimnazială Vâlcăneşti

5

BALEA ECATERINA    

Şcoala Gimnazială George Emil Palade Ploieşti

6

BARBU CLAUDIA   

Cercul pedagogic nr. 4

7

BENEA LELIANA     

Liceul Tehn. Adm. Şi de Serv. „Victor Slăvescu” Ploieşti

8

BOGACIU CARMEN   

Colegiul Economic V. Madgearu Ploiesti

9

BUCURICĂ TONIA  

Şcoala Gimnazială Mărgineni

10

DESPINA ALEXANDRU

Şcoala Gimnazială Plopu

11

DRAGOMIR LILIANA

Cercul pedagogic nr. 4

12

DRĂGOŢEL MIHAI  

Liceul Tehnologic « Tase Dumitrescu » Mizil

13

DUMITRU DELIA

Şcoala Gimnazială “Ion Grigorescu”Ploieşti

14

ENE CORNELIU        

Colegiul Naţional “Alexandru Ioan Cuza” Ploieşti

15

FIRĂSTRĂIERU MĂDĂLINA                

Şcoala Gimnazială “Principes Maria” Sinaia

16

FRUNZĂ CĂTĂLIN    

Colegiul Tehnic “Toma Socolescu” Ploieşti

17

GEANTĂ NICULAIE          

Colegiul Tehnic “C. Istrati” Câmpina

18

GHEORGHE MINELIEA          

Colegiul Naţional “Ion Luca Caragiale” Ploieşti

19

HAIDEI DIANA         

Şcoala Gimnazială Zamfira

20

HANGANU GELU

Colegiul Naţional Mihai Viteazul Ploieşti

21

ISTRATE CONSTANTIN      

Liceul Teoretic “Grigore Tocilescu” Mizil

22

LEOTESCU RALUCA         

Colegiul Naţional “Ion Luca Caragiale” Ploieşti

23

LINIERU LAURA

Liceul Tehn. “R. Constantinescu” Vălenii de Munte

24

MAFTEI VIORICA    

Şcoala Gimnazială Mihai Eminescu Ploieşti

25

MARIN VIOREL ALIN  

Liceul Teoretic Slănic

26

MAXIM ION                  

Inspectoratul Şcolar al Judeţului Prahova

27

MIHAI MAGDA

Şcoala Gimnazială Dumbrava

28

NEDELCU ŞTEFAN ADRIAN

Universitatea Petrol-Gaze din Ploieşti

29

PAVEL VASILE              

Colegiul Naţional “Nicolae Iorga” Vălenii de Munte

30

POPA RODICA

Colegiul Naţional “Nichita Stănescu” Ploieşti

31

POPA TEŞILEANU LOREDANA  

Şcoala Gimnazială Scorţeni

32

POPESCU CRINA    

Liceul Tehnologic Măneciu Ungureni

33

PUIU TINA 

Şcoala Gimnazială “Sf. Vineri”Ploieşti

34

ROŞCA IRINA       

Şcoala Gimnazială “H.M. Berthelot” Ploieşti

35

ROŞCA NICOLETA  

Liceul Tehnologic „C. Cantacuzino” Băicoi

36

SOARE VERONICA    

Colegiul Naţional“Jean Monnet” Ploieşti

37

STAN ROXANA 

Colegiul Naţional “Nicolae Grigorescu” Câmpina

38

ŞENDROIU MIHAELA      

Liceul Teoretic “Aurel Vlaicu” Breaza

39

ŞERBAN VALI           

Colegiul Tehnic Forestier Câmpina

40

TĂLEANU IULIANA

Liceul Tehn. “Carol I” Valea Doftanei

41

TĂNASE MIHAELA        

Colegiul Economic V. Madgearu Ploiesti

42

ŢONOIU ROXANA    

Colegiul Militar Liceal “D. Cantemir” Breaza

43

ŢURLEA RALUCA    

Şcoala Gimnazială Proviţa de Jos

44

UNGUREANU MARIA    

Colegiul Naţional Mihai Viteazul Ploieşti

45

URUC MARILENA    

Liceul Tehn. Adm. Şi de Serv. „Victor Slăvescu” Ploieşti

46

VASILE MIOARA     

Şcoala Gimnazială Valea Călugărească

47

VINTILESCU MANUELA     

Şcoala Gimnazială “Al. I. Cuza” Câmpina

48

VIŞAN MONICA  

Şcoala Gimnazială Călineşti

49

VOICU CLAUDIA

Cercul Pedagogic nr. 1

50

ZECHERU IONUŢ      

Şcoala Gimnazială Telega