Concurs de desene dedicat Zilei Pământului 22.04.2020

LUCRĂRI PREMIATE

Clasele V-VII

LISTA LUCRARILOR 

Ziua Pamantului 2020

Nr. crt.

Elev

Clasa

Scoala

Sectiunea

Profesor coordonator

Premiul

 

Dogaru Alexandra

VI

Sc Pr. Maria Sinaia

Desen

Firăstrăeru Mădă

III

 

Milea Nicolas

V

LT CC Băicoi

Desen

Roşca Nicoleta

III

 

Mihail

0

CNILC

Desen

Niţă Eugen

I

 

Voicilaş Andreea

V

Şc. Ogretin

Desen

Măncilă Valentina

III

 

Baki Ilinca

V

CN Ped RM

Desen

Adet Tiberius

I

 

Arseni Bogdan

VI

Sc NI Pl

Desen

Ogrezeanu Daniela

M

 

Lupu Naomi

V

Sc Floresti

Desen

Ţiţei Ramona

II

 

Tudose Alina

V

Sc Floresti - Cătina

Desen

Ţiţei Ramona

III

 

Peşcan Andrada

V

CNILC

Desen

Maftei Viorica

I

 

Buduroiu Alexandru

VII

Sc A Potigrafu Gorgota

Desen

Nistor Janina

II

 

Sandu Maria

VI

Sc A Potigrafu Gorgota

Desen

Nistor Janina

II

 

Stănescu Andra

V

Sc. H. Berthelot Pl

Desen

Enache Florina

II

 

Dumitru Vlad

V

Sc. H. Berthelot Pl

Desen

Enache Florina

I

 

Aschiopoaiei Teodora

V

CN NStanescu Pl

Desen

Enache Dan

II

 

Nicolae Ioana-Adina

V

Sc Ploiestiori

Desen

Grigore Iulia

III

 

Lupu Cătălina

VII

Sc Ploiestiori

Desen

Grigore Iulia

I

 

Soare Raisa

VI

Sc Zamfira

Desen

Haidei Diana

II

 

Gogan Bianca

VI

Col. Ferdinand I Măneciu

Desen

Popescu Crina

III

 

Ciocan Alexandra

VI

Sc N Balcescu Pl.

Desen

Ioniţă Robert

II

 

Dumitrache Diana

VI

Sc N Balcescu Pl.

Desen

Ioniţă Robert

I

 

Dumitru Diana

VII

Sc N Balcescu Pl.

Desen

Ioniţă Robert

I

 

Tănase Cristian

V

Sc N Balcescu Pl.

Desen

Ioniţă Robert

III

 

Constantin Alexandra

V

Sc Cosminele

Desen

Mălăescu Dănuţ

II

 

Paraschiv Maria

VIII

Sc N. Simache Pl

Desen

Androne Nicoleta

I

 

Gheorghian Matei

VI

Sc M. Eminescu Pl

Desen

Vlăsceanu Corina

M

 

Unger Ana

VII

Sc I. Câmpineanu Cp

Desen

Baltag Mihaela

I

 

Ion Iulia

VII

Sc I. Câmpineanu Cp

Desen

Baltag Mihaela

III

 

Niţă Adina

VII

Sc I. Câmpineanu Cp

Desen

Baltag Mihaela

II

 

Motoroiu Cosmin

VII

Sc I. Câmpineanu Cp

Desen

Baltag Mihaela

M

 

Adam Ana – Maria

VII

Sc I. Câmpineanu Cp

Desen

Creţu Oana

I

 

Ellesdorfer Bogdana

VII

Sc I. Câmpineanu Cp

Desen

Creţu Oana

III

 

Horjea Veronica

V

Sc I. Câmpineanu Cp

Desen

Cîţea Mihaela

I

 

Stănescu Ioana

V

Sc Nedelea

Desen

Bucurică Tonia

M

 

Manta Paula

VI

Sc Cornu

Desen

Ţurlea Raluca

I

 

Imbrea Fabian

VI

Sc AICuza Câmpina

Desen

Vinti Manuela

M

 

State Daria

VI

Sc AICuza Câmpina

Desen

Vinti Manuela

II

 

Brabete Albert

V

Sc Nestor U Buşteni

Desen

Şandru Florin

M

 

Nemethi Ecaterina

V

Sc Nestor U Buşteni

Desen

Şandru Florin

III

 

Clopotaru Alexandru

VI

Sc Nestor U Buşteni

Desen

Şandru Florin

II

40

Procopeţi Ştefan

VIII

Sc Nestor U Buşteni

Desen

Şandru Florin

I

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Nr. crt.

Elev

Clasa

Scoala

Sectiunea

Profesor coordonator

Premiul

 

Duca Ioana

VIII

Sc D. Ghenoiu Baicoi

Foto 

Roşca Mihaela

I

 

Ristea Alexandra

VIII

Sc D. Ghenoiu Baicoi

Foto

Roşca Mihaela

II

 

Anghel Mălina

VIII

CNILC

Foto

Badea Geanina

III

 

Stroilescu Andreea

VII

Sc Floresti

Foto

Ţiţei Ramona

II

 

Văsii Diana

V

Sc Floresti - Cătina

Foto

Ţiţei Ramona

III

 

Constantin Antonia

VIII

Sc. H. Berthelot Pl

Foto

Enache Florina

II

7

Şuşu Andrei

VI

Sc Nestor U Buşteni

Foto

Şandru Florin

III

 

 

 

 

 

 

 

 

Nr. crt.

Elev

Clasa

Scoala

Sectiunea

Profesor coordonator

Premiul

 

Banu Alexandra Andreea

VII

Sc Pr. Maria Sinaia

Poster

Firăstrăeru Mădă

M

 

Grigorescu Daria

VI

Sc Pr. Maria Sinaia

Poster

Firăstrăeru Mădă

III

 

Turcu Ruxandra

VI

Sc Pr. Maria Sinaia

Poster

Firăstrăeru Mădă

II

 

Dragomir Andreea

V

Sc Tintea

Poster

Roşca Nicoleta

III

 

Boteanu Bianca

V

CNILC

Poster

Maftei Viorica

II

 

Păunoiu Alexandra

VIII

Sc. Gimn. Sf. Vineri Pl.

Poster

Ene Tina

III

 

Radu Briana

VI

Sc. Gimn. Sf. Vineri Pl.

Poster

Ene Tina

I

 

Badea David – Andrei

VIII

Sc. Gimn. Sf. Vineri Pl.

Poster

Ene Tina

I

 

Lazăr Ioana

VIII

Sc. Gimn. Sf. Vineri Pl.

Poster

Ene Tina

II

 

Constantin Andreea

VIII

Sc A Potigrafu Gorgota

Poster

Nistor Janina

III

 

Dorobanţu Ştefan

VIII

Sc. H. Berthelot Pl

Poster

Enache Florina

III

 

Chirobocea Irina

VI

Col. Ferdinand I Măneciu

Poster

Popescu Crina

M

13

Lazăr Flavia

VI

Sc Corlăteşti - Berceni

Poster

Dragomir Liliana

III

 

Clasele IX-XII

LISTA LUCRARILOR

Ziua Pamantului 2020

Nr. crt.

Elev

Clasa

Scoala

Sectiunea

Profesor coordonator

Premiul

 

Goanta Nicoleta

XI

CNILC

Desen

Mineliea Gheorghe

III

 

Enăchescu Izabela

IX

CNILC

Desen

Mineliea Gheorghe

II

 

Tănase Mara

XI

CNILC

Desen

Mineliea Gheorghe

II

 

Pană Alexia

X

CNILC

Desen

Muşat Mariana

I

 

Gheorghe Raluca

XII

CNILC

Desen

Maftei Viorica

I

 

Necula Ioana

IX

CNILC

Desen

Maftei Viorica

II

 

Ristea Ioana

XI

CN NStanescu Pl

Desen

Enache Veronica

M

 

Muscalu Delia

X

Col MC Sinaia

Desen

Stroe Alexandra

II

 

Vârlan Sydonia

X

Col MC Sinaia

Desen

Stroe Alexandra

II

 

Popescu Alexia

X

Col. Ferdinand I Măneciu

Desen

Popescu Crina

I

 

Lupu Andreea

XI

CT Forestier Câmpina

Desen

Şerban Vali

I

 

Popa Amalia

XII

CT Forestier Câmpina

Desen

Şerban Vali

M

 

Ion Fabiana

IX

CT Forestier Câmpina

Desen

Şerban Vali

I

 

Baicu Sebastian

XII

CT Forestier Câmpina

Desen

Şerban Vali

M

 

Olteanu Larisa

X

CT Forestier Câmpina

Desen

Şerban Vali

I

 

Arhir Ana

IX

CNNG Câmpina

Desen

Alecu Mihai

M

 

Crăciun Sarah

XI

CNNG Câmpina

Desen

Alecu Mihai

III

 

Tabacu Maria

XI

CNNG Câmpina

Desen

Alecu Mihai

II

19

Tudoran Ana Maria

XI

CNNG Câmpina

Desen

Alecu Mihai

I

 

Nr. crt.

Elev

Clasa

Scoala

Sectiunea

Profesor coordonator

Premiul

 

Simionescu Miruna (2)

XI

CNILC

Foto

Mineliea Gheorghe

I

 

Bratu Cătălina

XII

LT V. Călugărească

Foto

Rotaru Florina

III

 

Albu Adelina

X

Col MC Sinaia

Foto

Stroe Alexandra

II

 

Arpentii Gabriela

X

Col MC Sinaia

Foto

Stroe Alexandra

III

 

Boian Eduard

X

Col MC Sinaia

Foto

Stroe Alexandra

III

 

Rudeanu Eugeniu

X

Col MC Sinaia

Foto

Stroe Alexandra

M

 

Terecoasă Alexandra

X

Col MC Sinaia

Foto

Stroe Alexandra

II

 

Căpăţână Alexandra

X

Col MC Sinaia

Foto

Stroe Alexandra

M

 

Grigoreţ Irina

X

Col MC Sinaia

Foto

Stroe Alexandra

M

 

Boteanu Cristiana

X

Col MC Sinaia

Foto

Stroe Alexandra

I

 

Boteanu Cristiana

X

Col MC Sinaia

Foto

Stroe Alexandra

M

 

Boteanu Cristiana

X

Col MC Sinaia

Foto

Stroe Alexandra

M

 

Istrati Raluca

IX

CT Forestier Câmpina

Foto

Şerban Vali

II

 

Istrati Raluca 

IX

CT Forestier Câmpina

Foto

Şerban Vali

II

 

Duţă Georgiana

XII

CT Forestier Câmpina

Foto

Şerban Vali

M

 

Anghel Larisa

XI

CT Forestier Câmpina

Foto

Şerban Vali

M

 

Andrei Mihai

XI

CNNG Câmpina

Foto

Alecu Mihai

M

 

Bigiu Ştefania

XI

CNNG Câmpina

Foto

Alecu Mihai

I

 

Chirilă Bogdan

XI

CNNG Câmpina

Foto

Alecu Mihai

II

 

Manta Andrei

XI

CNNG Câmpina

Foto

Alecu Mihai

M

 

Mincu Denisa

XI

CNNG Câmpina

Foto

Alecu Mihai

M

22

Stănică Ana Maria

XI

CNNG Câmpina

Foto

Alecu Mihai

III

 

Nr. crt.

Elev

Clasa

Scoala

Sectiunea

Profesor coordonator

Premiul

 

Constantin Tiberiu

XI

CNILC

Poster

Mineliea Gheorghe

I

 

Moldoveanu Alexandra

XI

CT Forestier Câmpina

Poster

Şerban Vali

II

3

Lăzăroaia Ana

IX

CNNG Câmpina

Poster

Alecu Mihai

III