Membrii filialei SGR Prahova - 2018

SOCIETATEA DE GEOGRAFIE DIN ROMANIA
FILIALA PRAHOVA
TABEL NOMINAL CU MEMBRII FILIALEI PRAHOVA - 2018

Nr. crt.

Numele şi prenumele

Unitatea şcolară

1

NICOLAE PARCEVSCHII               40

Membru de Onoare  

Centrul de Geografie Istorică Militară din Republica Moldova

2

ALECU MIHAI                                  40

Colegiul Naţional  „Nicolae Grigorescu” Câmpina

3

BADEA GEANINA                           40

Școala Gimnazială Comuna Vîlcănești

4

BADEA ROXANA                             40

Liceul Tehnologic „1 Mai“ Ploiești

5

BENEA LELIANA                            40

Liceul Tehnologic  „Victor Slăvescu” Ploieşti

6

CRISTINA DUMITRU                     40

Education Agency Cambridgeshire, Anglia

7

CRUCERU IONUŢ                           40

Liceul Teoretic ,,Brâncoveanu Vodă“ Urlați  

8

DAN ANCUŢA                                  40

Școala Gimnazială Izvoarele

9

DRAGOMIR LILIANA                     40

Școala Gimnazială Comuna Berceni

10

DRĂGOŢEL MIHAI                         40

Liceul Tehnologic „Tase Dumitrescu“ Mizil

11

DUMITRU DELIA                            40

Şcoala Gimnazială “Ion Grigorescu”Municipiul Ploieşti

12

ENACHE DAN                                  40

Colegiul Național ,,Nichita Stănescu“ Ploiești

13

ENE CORNELIU                               20

Colegiul Naţional  „Alexandru Ioan Cuza” Ploieşti

14

GABOR SORIN                                 20

Liceul Tehnnologic ,,Lazăr Edeleanu” Ploiești

15

GHEORGHE MINELIEA                 40

Colegiul Naţional “Ion Luca Caragiale” Ploieşti

16

IOSIF ELENA                                    40                                     

Şcoala Gimnazială „Constantin Stere” Bucov

17

ISTRATE CONSTANTIN                40

Liceul Teoretic „Grigore Tocilescu” Mizil

18

MAFTEI VIORICA                           20

Şcoala Gimnazială „Mihai Eminescu“ Ploieşti

19

MAXIM ION                                      40          

Inspectoratul Şcolar al Judeţului Prahova

20

MIHAI MAGDA                                20

Şcoala Gimnazială „Înv. Dinu Nicolae” Comuna Dumbrava

21

MÎRZALI GHIULER                        20

Colegiul Economic Mangalia

22

NEDELCU ADRIAN                        40

Universitatea Petrol-Gaze din Ploiești

23

PĂUN DIANA                                   20

Liceul  Tehnologic ,,Anghel Saligni“ Ploiești

24

POPA RODICA                                 40

Colegiul Naţional “Nichita Stănescu” Ploieşti

25

POPESCU CRINA                            40

Colegiul „Ferdinand I“ Măneciu

26

POPESCU ELENA (S)                     40      

Colegiul National ,,Mihai Viteazul“ Ploiești și 

Colegiul Economic  „Virgil Madgearu“ Ploiești

27

PUIU TINA                                        40

Şcoala Gimnazială “Sf. Vineri” Municipiul Ploieşti

28

ROŞCA IRINA                                   40

Şcoala Gimnazială “H.M. Berthelot” Ploieşti

29

ŞENDROIU MIHAELA                    40

Liceul Teoretic „Aurel Vlaicu” Breaza

30

ŞERBAN VALI                                  40

Colegiul Tehnic Forestier Câmpina

31

SOARE VERONICA                         40

Colegiul Naţional „Jean Monnet” Ploieşti

32

STAN CRISTINA                              40

Liceul Tehnologic „Elie Radu“ Ploieşti

33

STAN ROXANA                                40

Colegiul Naţional „Nicolae Grigorescu” Câmpina

34

TOMA DOINA                                  40

Colegiul Naţional “Ion Luca Caragiale” Ploieşti

35

ŢURLEA RALUCA                           40

Şcoala Gimnazială Proviţa de Jos

36

UNGUREANU MARIA                    40

Colegiul Național ,,Mihai Viteazul“ Ploiești

37

VASILE MIOARA                             40

Şcoala Gimnazială „Ion Ionescu” Valea Călugărească

38

VINTILESCU MANUELA               40

Şcoala Gimnazială „Al. I. Cuza” Câmpina

39

VLĂSCEANU CORINA (S)             40         

Colegiul Național ,,I.L. Caragiale“ Ploiești