Membrii filialei SGR Prahova - 2019

SOCIETATEA DE GEOGRAFIE DIN ROMANIA- FILIALA PRAHOVA

TABEL NOMINAL CU MEMBRII FILIALEI PRAHOVA - 2019

 

Nr. crt.

Numeleşi prenumele

Instituția publică

1

ROXANA BOJARIU

Membru de Onoare

Administrația Națională de Meteorologie București

2

NICOLAE PARCEVSCHII              

Membru de Onoare

Centrul de Geografie Istorică Militară din Republica Moldova

3

SERAFIMA ROȘCOVAN

Membru de Onoare

Institutul de Științe ale Educației Chișinău

4

ALECU MIHAI                                  40

Colegiul Naţional  „Nicolae  Grigorescu” Câmpina

5

ANDRONE NICOLETA                   40

Şcoala Gimnazială “Prof. Nicolae Simache” Ploiești

6

BADEA GEANINA                           40

Colegiul Naţional “Ion Luca Caragiale” Ploieşti

7

BADEA ELENA MAGDALENA     40               

Liceul Tehnologic „Ludovic Mrazec“ Ploiești              

8

BALEA ECATERINA                       40

Școala Gimnazială „George Emil Palade“ Ploiești

9

BENEA IONEL                                 40

SGA Ploiești

10

BENEA LELIANA                            40

Liceul Tehnologic  „Victor Slăvescu” Ploieşti

11

BUCURICĂ TONIA                          40

Şcoala Gimnazială Mărgineni

12

CALOTESCU RAMONA                  40

Şcoala Gimnazială Măgureni

13

CĂLIN ELENA                                  20

Școala Gimnazială Boldești Grădiștea

14

CIOBANU SIMONA                         40

Colegiul Naţional “Mihai Viteazul” Ploieşti

15

CREȚU JOIȚA OANA                      40

Şcoala Gimnazială “Ion Câmpineanu” Câmpina

16

DRAGOMIR LILIANA                     40

Școala Gimnazială Comuna Berceni

17

DRĂGOŢEL MIHAI                         40

Liceul Tehnologic „Tase Dumitrescu“ Mizil

18

DUMITRU CRISTINA                     40

Education Agency Cambridgeshire, Anglia

19

DUMITRU DELIA                            40

Şcoala Gimnazială “Ion Grigorescu”Municipiul Ploieşti

20

ENACHE DAN                                  40

Colegiul Național ,,Nichita Stănescu“ Ploiești

21

ENE TINA                                          40

Şcoala Gimnazială “Sf. Vineri”Municipiul Ploieşti

22

FIRĂSTRĂIERU MĂDĂLINA        40

Şcoala Gimnazială “Principesa Maria” Sinaia

23

GABOR SORIN                                 40

Liceul Tehnnologic ,,Lazăr Edeleanu”Ploiești

24

GANUSCEAC ALEXANDRU          40

Universitatea din București, Facultatea de Geografie

25

GHEORGHE MINELIEA                 40

Inspectoratul Școlar Județean Prahova

26

GRIGORE IULIA                              40

Şcoala Gimnazială Ploieștiori

27

HADEI DIANA                                 40

Școala Gimnazială Zamfira

28

ION ROXANA                                   40

Școala Gimnazială Puchenii Mari

29

IOSIF ELENA                                    40                                    

Şcoala Gimnazială „Constantin Stere” Bucov

30

ISTRATE CONSTANTIN                40

Liceul Teoretic „Grigore Tocilescu” Mizil

31

LINIERU LAURA                             40

Liceul Tehnologic „Romeo Constantinescu“ Vălenii de Munte

32

MAFTEI VIORICA                           40

Colegiul Naţional “Ion Luca Caragiale” Ploieşti

33

MIHAI MAGDA                                40

Şcoala Gimnazială „Înv. Dinu Nicolae” Comuna Dumbrava

34

MÎRZALI GHIULER                         40

Colegiul Economic Mangalia

35

MOCIORNIŢĂ IZABELA                40

Liceul Teoretic Filipeştii de Pădure

36

MORARU CONSTANTIN               40

Şcoala Profesională Starchiojd

37

NEDELCU ADRIAN                         40

Universitatea Petrol-Gaze din Ploiești

38

NEGROIU BEATRICE                     40

Școala Gimnazială ”Gh. Diboș” Mănești

39

NISTOR JANINA                              40

Școala Gimnazială ”Al.I. Cuza” Potigrafu

40

OGREZEANU GABRIELA              40

Școala Gimnazială ”Nicolae Iorga” Ploiești

41

PETCU ARSINA                               40

Școala Gimnazială ”Grigore Moisil” Ploiești

42

POPA TEŞILEANU LOREDANA   20

Şcoala Gimnazială Scorţeni

43

POPESCU ELENA                            40     

Liceul ”Simion Stolnicu”Comarnic

44

RADU MIHAELA                             40

Școala Gimnazială Tăriceni

45

RĂTESCU ELENA                            40

Școala Gimnazială Măneciu-Pământeni

46

ROŞCA IRINA                                   40

Şcoala Gimnazială “H.M. Berthelot” Ploieşti

47

ŞENDROIU MIHAELA                    40

Liceul Teoretic „Aurel Vlaicu” Breaza

48

ŞERBAN VALI                                  40

Colegiul Tehnic Forestier Câmpina

49

SOARE VERONICA                         40

Colegiul Naţional „Jean Monnet” Ploieşti

50

STAN ROXANA                                40

Colegiul Naţional „Nicolae Grigorescu” Câmpina

51

TOMA CORNELIA                           40

Școala Gimnazială Puchenii Mari

52

ŢONOIU ROXANA                           40

Colegiul Militar Liceal “Dimitrie Cantemir” Breaza

53

ŢURLEA RALUCA                           40

Şcoala Gimnazială Proviţa de Jos

54

UNGUREANU MARIA                    40

Colegiul Național ,,Mihai Viteazul“ Ploiești

55

URUC MARILENA                           40

Liceul Tehnologic  „Victor Slăvescu” Ploieşti

56

VINTILESCU MANUELA               40

Şcoala Gimnazială „Al. I. Cuza” Câmpina

57

VLĂSCEANU CORINA                    40         

Școala Gimnazială ”Mihai Eminescu” Ploiești

58

ZECHERU IONUȚ                            40

Colegiul Naţional „Nicolae Grigorescu” Câmpina