Membrii filialei SGR Prahova - 2010

SOCIETATEA DE GEOGRAFIE DIN ROMANIA

FILIALA PRAHOVA

TABEL NOMINAL CU MEMBRII FILIALEI PRAHOVA - 2010

Nr. crt.

Numele şi prenumele

Unitatea şcolară

1

ALECU MIHAI

Colegiul Naţional   Nicolae Grigorescu Câmpina

2

BADEA ELENA MAGDALENA

GŞ Administrativ şi Servicii V. Slăvescu Ploieşti

3

BADEA GEANINA

Şcoala Vâlcăneşti

4

BALEA ECATERINA

Şcoala George Emil Palade Ploieşti

5

BANU IONEL

Şcoala Gherghiţa

6

BENEA LILIANA

Grupul Şcolar Victor Slăvescu Ploieşti

7

BOGACIU CARMEN

Colegiul Economic V. Madgearu Ploieşti

8

CATANĂ MONICA

Grupul Şcolar Industrial 1 Mai Ploieşti

9

CICHI NICOLETA

CT Elie Radu Ploieşti

10

COFARU RAMONA

GŞ Simion Stolnicu Comarnic

11

COMAN SICA

Şcoala Buda Râfov

12

CONSTANTINESCU CĂTĂLIN

Şcoala Gura Vitioarei

13

DIŢULESCU IULIANA

GŞ Ciorani

14

DRĂGOŢEL MIHAI

GŞ Agricol Tase Dumitrescu Mizil

15

DUMITRU DANIELA MIHAELA

Şcoala Baba Ana

16

ENE CORNEL

Colegiul Naţional Alexandru Ioan Cuza Ploieşti

17

GHEORGHE MINELIA

Colegiul Naţional Ion Luca Caragiale Ploieşti

18

HANGANU GELU

Colegiul Naţional Ion Luca Caragiale Ploieşti

19

ISTRATE CONSTANTIN

Liceul Teoretic Grigore Tocilescu Mizil

20

JALBĂ CAMELIA

GŞ Romeo Constantinescu Vălenii de Munte

21

LINIERU LAURA

GŞ Romeo Constantinescu Vălenii de Munte

22

MAREŞ ROXANA MIHAELA

GŞI Uşoară Ploieşti

23

MAREŞ ROXANA MIHAELA

GŞI Uşoară Ploieşti

24

MARIN ELENA

Şcoala Ioan Grigorescu Câmpina+Şc. 19 Pl.

25

MAXIM ION

Inspectoratul Şcolar al Judeţului Prahova

26

MURGOCI ROXANA

Grupul Şcolar Valea Doftanei

27

NĂSTASE DANA

Colegiul Naţional Nichita Stănescu Ploieşti

28

NEDELCU GABRIELA

Colegiul Naţional Mihai Viteazul Ploieşti

29

NEDELCU ŞTEFAN ADRIAN

Universitatea Petrol-Gaze din Ploieşti

30

OLTEANU EUGENIU

GŞA Romeo Constantinescu Vălenii de Munte

31

PAHONŢU EUGENIA

Şcoala Carol I Plopeni

32

PĂUN DIANA

GŞI Uşoară Ploieşti

33

PĂUN DIANA Evelin

GŞI Uşoară Ploieşti

34

PAVEL VASILE

Colegiul Naţional Nicolae Iorga Vălenii de Munte

35

POPA RODICA

CT Lazăr Edeleanu Ploieşti

36

POPESCU Crina Florica

GŞ Măneciu Ungureni

37

POPESCU ROSMARINA

Colegiul Naţional Ion Luca Caragiale Ploieşti

38

PUIU TINA

Şcoala Sfânta Vineri Ploieşti

39

ŞERBAN VALI

Grupul Şcolar Forestier Câmpina

40

SOARE VERONICA

CN J. Monnet Ploieşti

41

SOIU MIHAI

Colegiul Militar Liceal Dimitrie Cantemir Breaza

42

STAN CRISTINA

CT Elie Radu Ploieşti

43

STAN CRISTINA ILEANA

CT Elie Radu Ploieşti

44

STAN NICOLAE

Şcoala Gornet Cricov

45

STAN ROXANA

Colegiul Naţional Nicolae Grigorescu Câmpina

46

STANCU GEORGIANA

Şcoala Jugureni

47

STAVRI GEORGETA

Şcoala Valea Călugărească

48

STOICA ION

CT Elie Radu Ploieşti

49

TACHE IOAN

Şcoala Colceag

50

ŢIGĂNUŞ ADELA

Şcoala Scorţeni + Şc 2 Băicoi

51

ŢONOIU ROXANA

CT C. Cantacuzino Sinaia

52

VASILE MIOARA

CT C Istrati Câmpina

53

VINTILESCU MANUELA

Şc. 8 + Şc. 3 Câmpina

54

VIŞAN MONICA

CT Spiru Haret Ploieşti

55

VOICU CLAUDIA

GŞ Agricol Tase Dumitrescu Mizil

56

VOICU JEAN CRISTIAN

CT Lazăr Edeleanu Ploieşti