Membrii filialei SGR Prahova - 2011

SOCIETATEA DE GEOGRAFIE DIN ROMANIA

FILIALA PRAHOVA

TABEL NOMINAL CU MEMBRII FILIALEI PRAHOVA - 2011

 

Nr. crt.

Numeleşi prenumele

Unitatea şcolară

1

ALBU ŞTEFANIA

Şcoala Floreşti

2

ALECU MIHAI

Colegiul Naţional  Nicolae  Grigorescu Câmpina

3

ANDRONE NICOLETA

Şcoala Lilieşti - Băicoi

4

ANGHELESCU FLOAREA

Colegiul Tehnic Ion Kalinderu Buşteni

5

BADEA ELENA MAGDALENA

Grupul ȘcolarVictor Slăvescu Ploieşti

6

BADEA GEANINA

Şcoala Vâlcăneşti

7

BENEA LELIANA

Grupul Şcolar Victor Slăvescu Ploieşti

8

BOBOC NICOLETA

Şcoala Sinaia

9

BUCURICĂ TONIA

Şcoala Mărginenii de Jos

10

CALOTESCU RAMONA

Şcoala Măgureni

11

DIŢULESCU IULIANA

Grupul Şcolar  Ciorani

12

DRĂGOŢEL MIHAI

Grupul Şcolar  Agricol Tase Dumitrescu Mizil

13

ENE CORNEL

Colegiul Naţional Alexandru Ioan Cuza Ploieşti

14

GEANTĂ NICU

Colegiul Tehnic Constantin Istrati Câmpina

15

GHEORGHE MINELIA

Colegiul Naţional Ion Luca Caragiale Ploieşti

16

GRIGORE IULIA

Şcoala Ploieştiori

17

HAIDEI DIANA

Şcoala Zamfira

18

HANGANU GELU

Colegiul Naţional Ion Luca Caragiale Ploieşti

19

IONIŢĂ IZABEL

Grupul Şcolar Plopeni

20

ISTRATE CONSTANTIN

Liceul Teoretic Grigore Tocilescu Mizil

21

JALBĂ CAMELIA

Grupul Şcolar  Romeo Constantinescu Vălenii de Munte

22

JOIŢA OANA

Şcoala Ion Câmpineanu Câmpina

23

LINIERU LAURA

Grupul Şcolar  Romeo Constantinescu Vălenii de Munte

24

MARIN VIOREL ALIN

Grupul Școlar Șerban Vodă Slănic

25

MAXIM ION

Inspectoratul Şcolar al Judeţului Prahova

26

MOCIORNIŢĂ IZABELA

Liceul Teoretic Filipeştii de Pădure

27

NĂSTASE DANA

Colegiul Naţional Nichita Stănescu Ploieşti

28

NEDELCU GABRIELA

Colegiul Naţional Mihai Viteazul Ploieşti

29

NEDELCU ŞTEFAN ADRIAN

Universitatea Petrol-Gaze din Ploieşti

30

NITU OANA

Şcoala Nicolae Bălcescu Ploieşti

31

PAHONŢU EUGENIA

Şcoala Carol I Plopeni

32

PAVEL VASILE

Colegiul Naţional Nicolae Iorga Vălenii de Munte

33

PĂUN DIANA EVELIN

Grupul Şcolar Industrie Uşoară Ploieşti

34

POPA RODICA

Colegiul Tehnic Lazăr Edeleanu Ploieşti

35

POPESCU ROSMARINA

Colegiul Naţional Ion Luca Caragiale Ploieşti

36

PUIU TINA

Şcoala Sfânta Vineri Ploieşti

37

SOARE VERONICA

Colegiul NaționalJean Monnet Ploieşti

38

SOIU MIHAI

Colegiul Militar Liceal Dimitrie Cantemir Breaza

39

STAN CRISTINA ILEANA

Colegiul Tehnic Elie Radu Ploieşti

40

STAN ROXANA

Colegiul Naţional Nicolae Grigorescu Câmpina

41

STAVRI GEORGETA

Şcoala Valea Călugărească

42

ŞENDROIU MIHAELA

Liceul Teoretic  Aurel Vlaicu Breaza

43

ŞERBAN VALI

Grupul Şcolar Forestier Câmpina

44

ŞTEFĂNICĂ GABRIELA

Şcoala Diţeşti

45

TAMAŞ IOAN

Grupul Şcolar Simion Stolnicu Comarnic

46

TIGOIANU LUCIAN

Liceul Tehnologic Bălţeşti

47

TUDORACHE ANDREI

Şcoala Bogdan Petriceicu Hașdeu Câmpina

48

ŢONOIU ROXANA

Colegiul Tehnic Constantin Cantacuzino Sinaia

49

ŢURLEA RALUCA

Şcoala Proviţa de Jos

50

VASILE MIOARA

Colegiul Tehnic Constantin Istrati Câmpina

51

VINTILESCU MANUELA

Şcoala Alexandru Ioan Cuza Câmpina