Membrii filialei SGR Prahova - 2012

SOCIETATEA DE GEOGRAFIE DIN ROMANIA

FILIALA PRAHOVA

TABEL NOMINAL CU MEMBRII FILIALEI PRAHOVA - 2012

Nr. crt.

Numeleşi prenumele

Unitatea şcolară

1

ALBU ŞTEFANIA

Şcoala Floreşti

2

ALECU MIHAI

Colegiul Naţional  Nicolae  Grigorescu Câmpina

3

ALEXANDRU RALUCA

Şcoala Andrei Mureşanu Ploieşti

4

ANDRONE NICOLETA

Şcoala Lilieşti - Băicoi

5

ANGHELESCU FLOAREA

Colegiul Tehnic Ion Kalinderu Buşteni

6

BADEA ELENA MAGDALENA

Grupul ȘcolarVictor Slăvescu Ploieşti

7

BADEA GEANINA

Şcoala Vâlcăneşti

8

BEDREAG CARMEN

Grupul Şcolar Energetic Câmpina

9

BENEA LELIANA

Grupul Şcolar Victor Slăvescu Ploieşti

10

BOBOC NICOLETA

Şcoala Sinaia

11

BUCURICĂ TONIA

Şcoala Mărginenii de Jos

12

CALOTESCU RAMONA

Şcoala Măgureni

13

CARP OCTAVIAN

Şcoala Râfov

14

CĂLIN VIOLETA

Şcoala Carol I Plopeni

15

DRAGOMIR LILIANA

Şcoala Berceni

16

ENE CORNEL

Colegiul Naţional Alexandru Ioan Cuza Ploieşti

17

GEANTĂ NICU

Colegiul Tehnic Constantin  Istrati Câmpina

18

GHEORGHE MINELIA

Colegiul Naţional Ion Luca Caragiale Ploieşti

19

HAIDEI DIANA

Şcoala Zamfira

20

HANGANU GELU

Colegiul Naţional Ion Luca Caragiale Ploieşti

21

ISTRATE CONSTANTIN

Liceul Teoretic Grigore Tocilescu Mizil

22

JOIŢA OANA

Şcoala Ion Câmpineanu Câmpina

23

LINIERU LAURA

Grupul Şcolar  Romeo Constantinescu Vălenii de Munte

24

MARIN VIOREL ALIN

Grupul Școlar Șerban Vodă Slănic

25

MAXIM ION

Inspectoratul Şcolar al Judeţului Prahova

26

MIHAI MAGDALENA

Şcoala Dumbrava

27

NĂSTASE DANA

Colegiul Naţional Nichita Stănescu Ploieşti

28

NEDELCU GABRIELA

Colegiul Naţional Mihai Viteazul Ploieşti

29

NEDELCU ŞTEFAN ADRIAN

Universitatea Petrol-Gaze din Ploieşti

30

NISTOR MIHAELA

Liceul Tehnologic Carol I Valea Doftanei

31

NITU OANA

Şcoala Nicolae Bălcescu Ploieşti

32

PAHONŢU EUGENIA

Şcoala Carol I Plopeni

33

PAVEL VASILE

Colegiul Naţional Nicolae Iorga Vălenii de Munte

34

POPA TEŞILEANU LOREDANA

Şcoala Scorţeni

35

POPESCU ROSMARINA

Colegiul Naţional Ion Luca Caragiale Ploieşti

36

PUIU TINA

Şcoala Sfânta Vineri Ploieşti

37

RADU VASILICA

Şcoala Balta Doamnei

38

ROŞCA MIHAELA

Şcoala Câmpina

39

SOARE VERONICA

Colegiul NaționalJean Monnet Ploieşti

40

STAN ROXANA

Colegiul Naţional Nicolae Grigorescu Câmpina

41

STAVRI GEORGETA

Şcoala Valea Călugărească

42

ŞENDROIU MIHAELA

Liceul Teoretic Aurel Vlaicu Breaza

43

ŞERBAN VALI

Colegiul Tehnic Forestier Câmpina

44

TAMAŞ IOAN

Grupul Şcolar Simion Stolnicu Comarnic

45

TIGOIANU LUCIAN

Liceul Tehnologic Bălţeşti

46

ŢONOIU ROXANA

Colegiul Tehnic Constantin Cantacuzino Sinaia

47

ŢURLEA RALUCA

Şcoala Proviţa de Jos

48

VASILE MIOARA

Colegiul Tehnic Constantin Istrati Câmpina

49

VINTILESCU MANUELA

Şcoala Alexandru Ioan Cuza Câmpina

50

VIŞAN MONICA

Colegiul  Spiru Haret Ploieşti

51

TISMĂNARU MAGDALENA

Şcoala Nestor UrechiaBuşteni